GÜNDOĞDU ÇAĞDAŞ TOPLUM
GÖNÜLLÜLERİ DERNEĞİ
Duyurular
"Evimiz 5" Bayraklı'da

Gündoğdu Eğitim Kültür ve Sanat Merkezi'mizde resim sergisi devam ediyor.

"Evimiz"
Gündoğdu Eğitim Kültür ve Sanat Merkezi'mizde resim sergisi devam ediyor.
"Evimiz 5" Bayraklı'da
"Evimiz 4" Urla'da
"Evimiz 3" Buca'da
"Evimiz 2" Konak'ta
"Evimiz 1" Bornova'da
eğitsel ve kültürel etkinliklerine devam ediyor.

"Evimiz 5" Bayraklı"da açıldı.
Başta Mavişehir Rotary Derneği ve Türk Kadınlar Birliği olmak üzere STK ve gönüllülerin katkıları ile oluşan "Evimiz 5" 12 kasım 2014 çarşamba günü açıldı. Maddi ve manevi katkı verenlere çok teşekkür ederiz.

"Evimiz 4" Urla'da açıldı.
Başta Urla Dostluk Derneği olmak üzere STK ve gönüllülerin katkıları ile oluşan "Evimiz 4" aktif olarak çalışıyor. Maddi ve manevi katkı verenlere çok teşekkür ederiz.

"Evimiz 3" Buca'da açıldı.
Öğretmenlerimiz, gönüllülerimiz, öğrencilerimiz ve ailelerinin katkıları ile oluşturduğumuz "Evimiz 3"'ü 5 aralık 2013 günü sade bir kutlama ile açtık. Maddi manevi katkılarını esirgemeyen herkese çok teşekkür ederiz.

ÇOCUKLARIMIZIN BAŞARILARI İLE GURUR DUYUYORUZ.
İki öğrencimiz, çok istedikleri bölümleri kazandılar.
FATMA YAĞCI, dilinden düşürmediği öğretmenlik eğitimine Uşak Sınıf Öğretmenliğinde,
GİZEM GÜZELDERE, tercihlerinde kararlı bir şekilde seçtiği Makina Mühendisliği eğitimine Balıkesir'de başlıyor.


BERDAN DEMİR, TED kolejlerinin Türkiye çapında 20.000'den fazla öğrencinin katıldığı seçme sınavını 10. ve İzmir bölgesinde de 1. sırada kazandı. Aliağa'daki TED Kolejinde burslu olarak okuyacak ve başarılı olduğu sürece yüksek öğreniminin sonuna kadar TED'den destek görecek.

MUKADDES AY, Ege Üniversitesi Gıda Teknolojisi Bölümünü derece ile bitirdi.

AYSEL YAVUZ, E.Ü. Edebiyat Fak. Tarih Bölümünden başarıyla mezun olarak Celal Bayar Üniversitesi Sosyal Bilimler Ens.'de sınavı başarıyla geçerek yüksek lisans yapma hakkını elde etti.

Evimiz 2 Öğrenmeyi öğrenme ve sinema günleri
Evimiz 2'de öğrenmeyi öğrenme dersleri başladı. Sinema günleri de başlamak üzere.

Öğretmenlerimize başarılar dileriz
"Evimiz" projesinde 4 yıldan beri büyük bir özveriyle çocuklarımızı bu günlere getiren, öğrencilik yıllarında zamanlarının büyük kısmını çocuklara bir şeyler verebilmek için sarfeden sevgili Gökçe Göker, Miray Ataygül ve Abdullah Derin E.Ü. Edebiyat Fak. İngiliz Dili ve Edebiyatı Bölümünden başarıyla mezun olmuşlardır. Genç öğretmenlerimizin mesleklerinde çok başarılı olacaklarına inanıyor ve yollarının açık olmasını diliyoruz.

Tüm çocuklarımıza gruplar halinde verdiği gitar dersleriyle müziğin kapısını aralayan İngiliz Dili Edebiyatı mezunu Serkan Şenerman ağustos ayında vatani görevini yapmak üzere "Evimiz" projesindeki çalışmalarına ara verecektir. Serkan'a güzel bir askerlik dönemi diliyor yakında yeniden
aramızda görmeyi arzu ediyoruz.

Öğrenmeyi Öğrenme Dersleri
Üyelerimiz Nilüfer Akyüz ve Cahit Kişioğlu tarafından verilen öğrenmeyi Öğrenme dersleri her pazartesi günü saat 15:00 - 17:00 arasında Evimiz 2'de, 17:30 - 19:00 arası Evimiz 1'de devam ediyor.

Gıda Paketleri ve Kırtasiye Paketleri Dağıtıldı
Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği tarafından çocuklarımıza ailelerine dağıtılmak üzere tahsis edilen gıda ve kırtasiye paketleri Evimiz 1 ve Evimiz 2'de dağıtıldı.

Genç Kaşifler Programı Başlıyor
02 Temmuz 2012 pazartesi günü Genç Kaşifler programı başlıyor. Haftanın iki günü (pazartesi ve çarşamba) devam edecek programa 12 yaşın altındaki bütün çocuklarımız ve yakınları katılabilir. Gelecek araca binmek üzere Saat 13:00 da Mevlana Toplum Bilim Merkezi önünde Gupse Batur Öğretmenimizle buluşuyoruz. Genç Kaşiflerimize başarılar dileriz.

"Evimiz 2" THK - Maket Uçak Kursu
Evimiz 2- öğrencileri 26 haziran salı gününden itibaren salı ve perşembe günleri saat 14:00 ile 16:00 arasında Türk Hava Kurumu tarafından verilen Maket Uçak Kursuna katılacaklar.

"Evimiz 1 ve 2" Yüzme Ders ve Etkinliği
22,06,2012 cuma gününden itibaren her hafta cuma günü iki evimiz çocukları birlikte Fuar Yüzme Havuzunda Yüzme dersleri ve etkinliğine katılacaklar.

Evimiz 2
Evimiz 2 çocuklarımız için Türk Hava Kurumu'nun verdiği maket uçak kursları 25 hazirandan sonra haftada iki gün olarak başlayacak. Gün ve saatlerini yakında belli olacak.

Yüzme kursları başlıyor
Evimiz 1 ve 2'den katılan çocuklarımız 22,06,2012 cuma günü yüzme kurslarına başlıyorlar. Saat 10:00'da evde toplanılıp saat 11:00'de yüzme hacvuzunda olacağız. Kayıtlardan sonra saat 12:00'de havuz başına geçilmesi programlandı.

Evimiz 2
21,06,2012 perşembe günü saat 21,00'den itibaren Evimiz 2'de babalar toplantısı

Evimiz 1
21,06,2012 perşembe saat 15:00-17:00 arası karnelerin değerlendirilmesi, karne hediyeleri ve burs dağıtımı

Evimiz 1
21,06,2012 perşembe saat 14:00-15:00'de psikoloji bölümü öğrencilerinin çalışmalarının değerlendirilmesi, Sn.Sevda Demir'in öğrencilerle görüşmesi

Gezi & Piknik
Yakında Sasalı Doğal Yaşam Parkını gezmeye ve piknik yapmaya gidiyoruz.

Bizim Ev 3
Bizim Ev 3 çalışmalarımız devam ediyor.

Bizim Ev 2
Bizim Ev 2 yaz tatili gitar derslerimiz başlıyor.

Bizim Ev 1
Yaz tatilinde Bizim Ev 1 her gün açık olacaktır.