Etkinliklerimiz

Ünv. Öğrencileri Eğitim Desteği

Sevgili Arkadaşlar,
Bugün (4 Mart 2012) ébizimev"in çocukları çok mutlu oldular.Uzunca süredir haberleşemediğimiz sevgili Jale İpek Hocamız Danimarka'dan döndü ve bizi aradı.Derhal E.Ü.Eğitim Fak. Bilgisayar Bölümünden 8 gönüllü öğrencisi ile imdada yetişti.Ressimlerden gördüğüm kadarı ile sadece derneğimizden burs alan çocuklar değil kardeşleri ve komşu çocuklar da evi doldurmuş.çocuklar sınıflarına göre sayısal derslerle ilgili destek gereksinimlerini anlatmışlar.Buna göre gruplandırma yapılarak hangi öğretmenin hangi dersi vereceği belirlenmiş ve çalışma programı günlere göre hazırlanmış.Bu çalışmalar II. Yarıyılın sonuna dek devam edecek.
Diğer taraftan Fizik dersiiçin destek kursu 2 hafta öncesinden sevgili Ahmet Yorulmaz tarafından başlatılmıştı.Çocuklarımız E.Ü. Fen Fak. son sınıf öğrencisi Ahmet Yorulmaz hocalarını pek sevdiler ve dersinden çok yararlandıklarını,anlatılanları çok iyi anladıklarını söylediler. Sevgili Ahmet Yorulmaz 'ın dersi ile ilgili 2 resim ekte verilmiştir.
Konukları ağırlama görevini Gupse Batur kızımız üstlendi.Süpriz bir şekilde Gizem Güzeldere kızımız çektiği resimleri gönderdi.Bu sayede haberi resimlemek mümkün oldu.
Hızla yardımımıza koşan sevgili Jale İpek'e içten teşekkürler.
Seval Sekin