Etkinliklerimiz

Öğretmenler - Öğrenciler Toplantısı

13 mayıs pazar günü Gökçe, Miray, Özlem, Abdullah, Özgür hocalarımız, Aysel ve ben tüm öğrencilerimizle mevlana mahallesinde aylık toplantımızı gerçekleştirdik. Gündem maddelerimiz:

1. Bizim Ev hakkındaki genel görüşler ve ilk günden bu güne kadar olan gelişimimiz
2. Bizim Ev de uyulması gereken kurallar, devamsızlık ve yaptırımlar
3. Ödüllü isim yarışması: Bizim ev adını kullanan başka platformlar olduğu için Bizim Ev adı yerine başka bir isim bulmaya karar verilmişti. Bu durumu bir yarışmaya çevirdik ve haziranın ilk haftasına kadar öğrencilerimizden isim düşünmelerini ve buldukları isimleri bir kompozisyonla bizlere bildirmelerini istedik.
4.Ayın öğrencisi seçimi: Öğrencilerimizi motive etmek için uzun süredir düşündüğümüz bu olayı tüm öğretmenler olarak bu ay gerçekleştirmeye karar verdik.öğrencilerimizin tüm yıl göstermiş oldukları başarıları göz önünde bulundurduk. 1. olarak başarıdan çok ön planda derslerine devamlılığı, grup içi iletişimi, platform çerçevesindeki değişimini yani daha çok sosyal yönünü 2. planda derslerde başarıyı ön planda tuttuk çünkü genel olarak tüm öğrencilerimiz zaten başarılıyıdı. öncelikle biz hocalar 3 öğrencisi seçtik ve diğer öğrencilere oylamaya sunduk. 30 geçerli oy ve 1 boş oy kullanıldı; Gizem GÜZELDERELİ arkadaşımız ayın öğrencisi seçildi. Temsilci seçilen bu arkadaşımıza hobilerine uygun olarak bir ödül vermeyi istedik ve Gizem in fotoğrafçılığa olan büyük ilgisi nedeniyle ona Gökçe hocamızın babasının fotoğraf stüdyosunda 1 haftalık staj ödülü verdik. çok mutlu oldu.ayrıca temsilci seçilen bu arkadaşımız bir sonraki öğretmenler toplantısına da katılım gösterecektir.

Gupse Batur