Etkinliklerimiz

Kadın ve Sağlıklı Yaşam Seminerleri Sertifika Töreni

Ege Üniversitesi İzmir Atatürk Sağlık Yüksekokulu tarafından "Bizim Ev" anneleri için düzenlenen ve Ebelik Bölüm Başkanı Doç: Dr. Esin Çeber ile Dr. Aysun Ekşioğlu'nun öğrencilerini de katarak gerçekleştirdği 2 Aralık 2011 tarihinde başlayan ve 22 Mayıs 2012 de sona eren "Kadın ve Sağlıklı Yaşam" seminerinin
sertifika dağıtım töreni 22 mayıs Salı günü yapıldı.Tüm annelerin katıldığı ve 20 Katılımcıya "Katılım Belgesi" verildiği toplantıda önce birlikte bir değerlendirme yapıldı.Anneler bu seminerden çok şey öğrendiklerini bunları yaşama geçirdiklerini ve çevrelerinde anlattıklarını ifade ettiler.Eğitimden çok memnun kalan anneler gelecek dönemde de bu seminerlerin ilave konularla tekrarlanmasını ve katılamayan annelerin de bu eğitimlerde yer almak istediklerini belirttiler.
Belgelerini Eğitimcilerden ve Gönüllülerimizden alan annelerin mutluluğuna diyecek yoktu.Katılım Belgelerinin sağıtımından sonra Annelerin çay saati için hazırlayıp getirdikleri yiyeceklerle güzel, neşeli bir kutlama yapıldı.
Bizim Ev annelerine bu olanağı sağlayan başta sevgili Esin Çeber Hoca ve sevgili Aysun Ekşioğlu Hoca'ya ve Öğrencilerine içten teşekkürü bir borç biliriz.
Eğitim boyunca anneler ve eğitimciler için Ev'de nöbete gelen ve ev sahipliği yapan Sevgili Gülgün Çiçek ile Nuran Ateş'e teşekkürlerlerimizi sunuyoruz.

Seval Sekin