Etkinliklerimiz

Karne Günü, Yaz Etkinlikleri Program Çalışmaları

Değerli "Evimiz" Dostları,


22,06,2012 Perşembe günü "Evimiz 1" de çocuklarımız ile birlikte toplandık.

Yakında başlayacak Genç Kaşiflerle ilgili program hazırlıkları, 23,06,2012 cuma günü başlayacak yüzme kursu ili ilgili hazırlıklar, karne hediyelerinin verilmesi, karne fotokopilerinin alınması, psikoloji bölümü öğrencilerinin değerlendirmelerinin alınması ve burs dağıtımı nedeniyle yoğun ve coşkulu bir gün yaşadık.

Çocuklarımızın çoğunun karnelerinin ekinde teşekkür, takdir ve onur belgeleri vardı. Gururla gösterdiler. Başkanımız G. Dinçer Cengiz, özenle seçerek aldığı Mustafa Kemal Atatürk'ün yazdığı Geometri kitabının özelliklerini anlattı ve çocuklara karne hediyesi olarak dağıttı. Üyelerimiz Nilüfer Akyüz ve Cahit Kişioğlu karne fotokopilerini alarak bursları dağıttılar.

Genç Kaşifler programı ile ilgili son kayıtlar alındı. Çocuklar ertesi gün yüzme derslerine başlayacakları için mutlu ve heyecanlıydılar. Görev bölümü yapıldı, ilk gün çocuklara nezaret etmek görevini Sevgili Mukaddes Kızımız üstlendi.

Güngör Hanım'ın ikram ettiği kirazları afiyetle yedik, Sevgili Yılmaz Hocamız'ın yetiştirdiği yiyecek ve meşrubatları tükettik. İkiz kardeşler Yasemin ve Yasin Duran burs alan öğrencilerimiz arasında katıldı.

Bütün öğrencilerimizi kutluyor, karne notları yüksek olan, teşekkür, takdir ve onur belgesi alan öğrencilerimizin başarılarının devamını diliyoruz.

Sevgi ve Saygılarımızla.

Cahit Kişioğlu