Etkinliklerimiz

Buca Lions Derneği Ziyareti

Değerli Arkadaşlar;

Yeni yılda, 2.Evimize ilk ziyareti 8 Ocak salı günü Buca Lions Kulübü yöneticileri gerçekleştirdiler. Ziyaretle ilgili fotoğrafları derneğimiz üyesi Sayın Duygu Özay, sıcağı sıcağına bizlere iletmişti.

Buca Lions Kulübü Dönem Başkanı Sayın Meral Dökmen, dönem sekreteri Sayın Duygu Özay, eski dönem başkanları Sayın Tuncay Üncü ve Sayın Ayhan Seyfeli'den oluşan heyet, Eşrefpaşa'daki evimize geldiler. Dernek yöneticileri olarak onları karşıladık. Derneğimizle ilgili bilgiler aktardık ve ilerleyen sürete Derneğimize nasıl katkıda bulunabileceklerini görüştük. Yakın ve sıcak ilgileri nedeniyle kendilerinde teşekkürler ediyoruz.

Konuklarımız, burs alan öğrenclerimiz ve anneleriyle tanıştılar, karşılıklı sohbet ettiler. Çocuklarımıza yeni yıl hediyesi olarak seviyelerine uygun kitapları ayrı ayrı hediye ettiler. Organik tekstil imalatı ile uğraşan sayın Ayhan Seyfeli'nin ürettiği organik tekstil ürünlerinden oluşan giysileri, çocuklarımıza dağıttılar. Konuklarımız ayrıca Özsüt firmasından hediye edilen muhteşem çikolatalı yaş pastaları elleriyle bizlere ikram ettiler. Çok içten ve güzel bir birliktelik sağlandı. Kendilerine öğrencilerimiz, aileleri ve tüm Derneğimiz adına Yönetim Kurulu olarak teşekkürlerimizi bir kez daha yineliyoruz.

Güzel insanlar! iyi ki varsınız...

Gündoğdu Ç.T.G.D. Yönetim Kurulu adına
G. Dinçer CENGİZ
Başkan