Etkinliklerimiz

Prof. Dr. Musa Düzbastılar'la çocukların sohbeti

Sevgili Arkadaşlar,
8 Şubat 2013 Cuma günü E.Ü. Fen Fakültesi emekli öğretim üyelerinden sevgili arkadaşımız Prof. Dr. Musa DÜZBASTILAR ve eşi Meltem DÜZBASTILAR çocuklarımızla tanışmak ve onlarla çeşitli konularda konuşmak üzere Evimiz1'i ziyaret ettiler.

Sevgili Sumru TÖMEK hocanın da katıldığı bu sohbet toplantısında özellikle biyoloji, genetik, jeoloji gibi çok geniş açıdan fen bilimleri alanında çocuklarımızın merak ettikleri hemen her konuda sorulan sorular yanıtlandı, tartışıldı, doğru bilinen yanlışlar düzeltildi.

Çocuklarımız için son derece yararlı, ufuk açıcı ve bazı bilgilerini gözden geçirme fırsatını veren bu tür sohbet toplantılarının çok zevkli, yararlı olduğunu ve büyük ilgi topladığını gördük. Değerli hocamızın da kabul etmesiyle bu toplantıların düzenli olarak ayda bir yapılmasına karar verildi.

Sevgili Musa DÜZBASTILAR hocamıza ve eşine, çocuklarımıza böylesine yararlı, bilgilendirici, zevk ve heyecanla izlenen bir toplantıyı gerçekleştirdikleri için içten teşekkürlerimizi sunar, bundan sonra da ilgi ve desteklerinin sürmesini dileriz.
Seval Sekin