Etkinliklerimiz

Çocuklar Tiyatroda

Sevgili Arkadaşlar,

Sevgili arkadaşımız Perihan Yılmaz,Gupse Batur kızımızla birlikte bir grup çocuğumuzu 12 Şubat günü Devlet tiyatrosu Konak Sahnesinde sergilenen "Küçük Prenses isimli oyuna götürdü. Çektiği resimler ve izlenimleri ekte verilmiştir.
Sevgili Perihan Yılmaz'a ve Gupse'ye bu özverili katkıları için Derneğimiz ve çocuklarımız adına içten teşekkürü bir borç biliyoruz.
Seval Sekin

From: perihanyilmazz@hotmail.com
To: gundogdu-mevlanamahallesi@yahoogroups.com
Subject: TİYATRO ETKİNLİĞİ
Date: Fri, 15 Feb 2013 15:17:54 +0200Sevgili Seval hocam, Çok güzel projenizin ucundan kenarından da olsa bir nebze katkımızın olması bizleri çok mutlu kıldı. Bu fırsatı bize verdiğiniz için şahsınızda bütün emeği geçen gönüllülere teşekkür ederiz. Çocuklarla yarıyıl tatilinin son günü tiyatroda bereber olarak , onları tanımak,gözlerindeki parıltıyı görmek çok güzeldi.
geliş , dönüşlerimizde ,otobüste ve tiyatro giriş çıkşlarımızda çocuklarımızın övgüye değer örnek davranışları sizlerin özveriyle verdiğiniz emek ve çabaların katkısı dır, muhakkak.
Tabii bunda anne ve babaları da unutmamak gerek. Onlarıda kutluyorum. Emeklı bir öğretmen olarak.
Dün yaptığımız toplantımızda , ikinci yarıyıl tatılıne girmeden önce yıne böyle bir etkinliği hakettiklerini düşünerek mayıs ayı sonunda bır tiyatro oyunu izlemeleri kararını almış bulunuyoruz.
Çektiğim fotoğrafların o günün anısı olarak yolluyorum. çocuklarımızı ayrı ayrı kucaklayıp öpüyorum. başarılarının devamını diliyorum.
Sevgi ve saygılarımla Perihan YILMAZ