Etkinliklerimiz

Tömek Çiftliğinde piknik

Sevgili Arkadaşlar,

18 Haziran salı günü sevgili Arkadaşlarımız Sumru ve Ömer Tömek Hocaların daveti üzerine Menemendeki Tömek Çiftliğinde, derneğimizden Yıldız Belger, Seval Sekin ve Gönül Omca İnal rehberliğinde 30 çocuğumuzun ve ayrıca bizler için Urladan gelen Sevgili Musa ve Meltem Düzbastılar Hocaların katılımı ile harika bir gün geçirme olanağı bulduk.

Çocuklar önce bahçede dinlenip oyun oynama fırsatı buldular. Öğle yemeğinde Catering servisinin hazırladığı nefis Döner ve pilav ile çeşitli salatalar ve ayran ikramı yapıldı. Yemekten sonra tekrar oyun-eğlence ve sohbetin ardından Sumru Hoca'nın kendi yaptığı resimler ile satın aldığı çeşitli ressamların değerli eserlerinden oluşan koleksiyonunun ve çeşitli sanat eserlerinin bulunduğu ev gezilerek eserler hakkında, resim sanatı hakkında çocuklara gerekli bilgiler verildi.

Yeme-içme ,oyun-eğlence yönünden çok zengin ama bilhassa kültür yönünden çok yararlı geçen bu güzel piknik günü için bizleri davet ederek ağırlama nezaketini gösteren sevgili arkadaşlarımız Sumru ve Ömer Tömek çiftine, pikniğimize katılan sevgili Musa ve Meltem Düzbastılar çiftine ve günboyu akranları ile oynayan ,ilgilenen sevgili SUBÜKE'ye içten sevgi ve teşekkürlerimizi sunuyoruz.

Piknikte çekilen resimler için https://www.facebook.com/gctgdevimiz adresini ziyaret edebilirsiniz.

Yılmaz Sekin