Etkinliklerimiz

Kaya Termal Otelde Öğretmenlerimizle Kahvaltı (25 Ocak 2014)

Sevgili Arkadaşlar
Bugün (25 Ocak 2014 Cumartesi) genç Öğretmenlerimiz ile birlikte Balçova Kaya Termal Otelde bir Kahvaltı yaptık. Bu Kahvaltıya - "Evimiz 1"öğretmenleri ;E.Ü.Mat.Böl.öğr. Ahmet Gürses, IYTE Müh.Fak.
Makine Böl.Öğr. Tuna Tekin, E.Ü.Eğitim Fak.Bilgisayar öğretm.Böl.Seda Belin, E.Ü.Edeb.Fak.Psikoloji Böl.Cansu Gül - "Evimiz 2" öğretmenleri ; DEÜ Eğitim Fak.Matematik Böl.den Deniz Yasemin, Lale Gündoğan, Hande Melike Kul, Sabit Can Aköz, Soner Kurnaz, Birtan Ergene ile - CBÜ Fen-Edebiyat Fak.Sosyal Bilimler Enstitüsünde Prehistoria dalında Yüksek Lisans yapmakta olan Aysel Yavuz, CBÜ Fen -Edeb. Kimya Böl. lisans öğrencisi Mukaddes Ay, Balıkesir Üniv. Müh.Fak. Makine Müh.Böl.Haz.Öğrencisi Gizem Güzeldere, Uşak Üniv.Eğitim Fak. Sınıf Öğretmenliği öğrencisi Fatma Yağcı, ve -Derneğimizden öğretmenlerle ilgili Arkadaşlarımız; Metin Yavuz, Yesim-Semih Engez -ve diğer üyelerimiz Seval Sekin, Yıldız Belger, Figen Özdem ,Güngör Aktuğlu Remziye Mıdıkoğlu ve Engin Sekin katıldılar.
Birlikte yapılan nefis bir açık büfe kahvaltıda, Otelin sunduğu zengin ve biribirinden cazip yiyeceklerden tatma fırsatı bulduk. Kahvaltıdan sonra bize tahsis edilen terasta toplandık ve herkes kendini tanıtarak yaşadığı deneyimleri aktardı. Böylece hem biribirimizi daha yakından tanıma fırsatını hem de projenin öğrenciler üzerindeki uygulama sonuçları hakkında birinci elden bilgi edinmiş olduk. Gençlerimizin duyarlığı, öğretmenliği bu kadar içten benimseyerek uygulamaları bizleri çok duygulandırdı, geleceğe olan güvenimizi artırdı.
Bize bu güzel Kahvaltı imkanını hazırlayan İzmir Büyükşehir Belediyesi Kent Konseyi Başkanı Sayın Güman Kızıltan Kardeşime, bizleri büyük bir yakınlık ve dostlukla ağırlayan Kaya Termal Oteli Genel Müdürü Muzaffer Tagil Kardeşime gençlerimiz ve Derneğimiz üyesi arkadaşlarım adına içten teşekkürü zevkli bir görev biliyorum.
Bugünkü kahvaltı ve toplantı ile ilgili resimler için lütfen;
https://www.facebook.com/photo.php?fbid=10152009098758439&set=oa.568035263286636&type=3&theater
Yılmaz Sekin