Etkinliklerimiz

"Evimiz 1"de bahara "Merhaba" Partisi 03.05.2014

Sevgili Arkadaşlar ,
Bugün 3 mayıs 2014 cumartesi günü Mevlana Mahallesindeki "Evimiz 1" in bahçesinde "Evimiz 1 ve 2 (Eşrefpaşa) çocuklarının tümünün katıldığı eğlenceli bir "Bahara Merhaba" partisi yaşadık.
Yemeğimiz makarna üstü kavurma et ve ayran idi. Tatlı olarak sevgili Yıldız Belger ile Münire Kiremitçioğlu'nun hazırladıkları Kaymaklı ekmek kadayıfı tadında ( etimekli tatlı ) bir tatlımız vardı.
Ayrıca Bornova Egepark'da "Çook Şeker"in sahibi sevgili Mustafa Nebioğlu'nun zarif bir katkısı olarak tüm çocuklarımız için ayrı ayrı paketlemiş olduğu Haribo şekerler dağıtıldı. Güne katılamayan Buca'daki çocuklarımızın payları da kendilerine verilmek üzere ayrıldı.
Metin Yavuz Hocamız, kızı Özgenin plan okumaları ile montaj maharetini bizlere tekrar kanıtladı. Birkaç saat gibi kısa bir sürede! Koçtaş'dan aldığımız dolabın montajını tamamladılar.
Çocuklarla öğretmenlerimizle ve gönüllülerimizle güzel bir gün geçirdik. Günün doyurucu ve eğlenceli geçmesine emeği geçen tüm gönüllülerimize içten teşekkürlerimizi sunuyoruz.
Resimler için lütfen;
TC Engin Sekin - 3 Mayıs 2014 | Facebook