Etkinliklerimiz

Yılsonu gösterisi için çalışmalar 28.05.2014

Sevgili Arkadaşlar,

21 Haziran 2014 Cumartesi günü Mevlana toplum ve Bilim Merkezinde yapılacak olan Yılsonu gösterileri için; "Evimiz 1"de değişik yaş grubundaki çocuklarımızla tiyatro, dans, folklor çalışmaları bir süreden beri muntazamolarak sürdürülmektedir.

"Evimiz 2"de sayın Emel Denizaslanı önderliğinde başlatılan çalışma ile ilgili bilgiyi Yıldız Belger arkadaşımızın yazısından alıyoruz.

"28 Mayıs Çarşamba günü Sayın Emel Denizaslanı ile Evimiz 2 Eşrefpaşa da çocuklarımızla güzel bir toplantı yaptık. Emel Denizaslanı’nın getirdiği kitaplardan yola çıkarak 21 Haziran da yapılacak yıl sonu gösterisi için Eşrefpaşalı örgencilerimizin katkılarının ne olabileceğini konuştuk ve tartıştık. Öğrencilerimizin heyecanı bizi çok etkiledi. Şiir okuma, bir skeç ve müzik dinletisi olarak kabaca tasarladığımız program için görev taksimi yaptık ve 6 Haziran’a kadar bir hazırlık süresi saptadık. 6 Haziranda buluşarak prova yapmayı planladık. Güzel bir sunum hazırlanacağını umuyoruz. Saniye Hocamızın da şevkle katıldığı toplantının çok verimli olduğuna inanıyoruz.
Yıldız Belger"

"Evimiz 3"de sevgili Öğretmenimiz Abdullah Derin 5.sınıf çocukları ile bir süredir skeç çalışması yapmaktadır.
Bütün bu çalışmaların sonuçlarını anne - babalarla birlikte 21 haziranda izleyeceğiz.
Yılmaz Sekin