Etkinliklerimiz

Tuğçe'den ve Sema'dan mesaj 05.06.2014


https://www.facebook.com/groups/371278602962304/632907510132744/?notif_t=group_activity

Yukarıdaki linkteki facebook grup sayfamızda resimleri ile beraber bu yazıları paylaşan Tuğçe Taş ve Sema Hönül'ün yazdıklarını sizlerle de paylaşmak istedim.

Yeşim Engez

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

"Canım ikinci ailem, ben mezun oldum tıpkı dernekteki diğer ablalarım abilerim gibi.Umuyorum ki kardeşlerim de bu duyguyu yaşarlar çünkü o kadar harika, duygu dolu bir ortam ki.Beni okutan, desteğini hiçbir zaman eksik etmeyen, maddi ve manevi her alanda yanımda olan bu dernek olmasaydı, bunu başarabilir miydim bilmiyorum.İyi ki varsınız iyi ki benim ailemsiniz.Gönül isterdi ki, sizler de törenime gelebilseydiniz, en az annem babam kadar hakkınız var üzerimde.Hayatımdan hiçbir zaman eksik olmayın ve üniversite kep töreninde de yanımda olun.Sizi çok ama çok seviyorum!"

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

15 yaşında ki bir çocuğun hele de bi kız çocuğunun bu kadar küçük bi yaşta ekonomik özgürlüğünün olması kadar güzel bişey olamaz sanırım. Hele bir de farklı dile farklı dine farklı milliyete sahip olan Polonyalı arkadaşlar olunca hiç bitmesin istiyorum bu staj hayatı Her ne kadar zor da olsa alıştım artk o tatlı yorgunluğa ee nede olsa ay sonu maaşımı alacağım olsun o kadarda . Yeşim Hocam istediği için bu resimleri atıyorum. Sizleri çok seviyorum.