Etkinliklerimiz

Karnelerin değerlendirilmesi, Bilgisayarların temizliği

28 Haziran salı günü, canlı,hareketli ve birkaç yönden mutluluk verici olaylarla dolu geçti.
Bunlardan bizim için en değerlilerinden biri de bilgisayar düzenimizin yenilenmesi oldu.
Sevgili Kardeşimiz avukat Levent Uşkay ,bilgisayar ekibini bu iş için seferber etti.Tüm bilgisayar kasaları revize edilerek düzgün çalışır hale getirildi,gerekli filltreleme,formatlama,program yukleme işleri yapıldı ve eski tüplü mönitörler yeni LC mönitörlerle değiştirildi,yeni klavye ve maus'lar konularak sistem yümüyle yenilendi.Ayrıca kasalardan birine DVD writer/reader takılarak projektörle konferanslarda kullanılabilir hale getirildi.
Bütün bunların dışında, çocuklarımıza özellikle yaz aylarında normal günlük yaşam,toplantı ve kurslarda temizlik ,hijyen ve güzel temiz kokunun önemini zaman zaman işlediğimiz için,bu konuya katkıda bulunmak ve temizliği remzetmek üzere sevgili Levent Uşkay Kardeşimiz iki kutu OLİVOS marka papatyalı zeytinyağı sabunu hediye etti ve bu sabunlar bugün cocuklarımıza dağıtıldı (resimler Yeşim Engez'den gelecek)
Bize tüm bu olanakları sağlayan sevgili Levent Uşkay 'a derneğimiz adına içten teşekkürlerimizi sunuyor,ilgilerinin devamını diliyoruz.

Seval Sekin

28 haziran günü, burslu çocuklarımız ve kardeşleri, karneleri, teşekkür, taktir belgeleri ile "Bizim Ev"e geldiler. Tüm karneler, teker teker, mutlulukla incelendi. Daha sonra, karne hediyesi olarak İş Bankası yayınlarından ikişer kitap ile Sayın Levent Uşkay'ın getirdiği sabunlar dağıtıldı. Çocuklarımız ve bizler çok keyifli bir gün daha yaşadık. Çok canlı geçen bu güzel güne ait fotoğrafları sizlerle paylaşmak isterim.
Yeşim Engez