Etkinliklerimiz

Çocuklara Kitaplık ve Masa Hediye Edilmesi

Sevgili Arkadaşlar,
Çoğumuzun bildiği gibi,dar gelirli kesimde yaşayan insanların çeşitli ihtiyaçların karşılanmasında önem sıralaması, imkanları geniş olanlara oranla farklıdır.
Hemen bütün çocuklarımızda ders çalışma konusunda tesbit ettiğimiz önemli bir eksiklik/ihtiyaç bir çalışma masalarının ve kitap-defterlerini koyacakları bir kitaplıklarının bulunmayışı oldu.
Sevgili Berna Bridge 8 çocuğumuzun masa/kitaplık ihtiyacını karşılayacak yardımda bulundu,kalan kısmını Derneğimizden karşıladık ve böylece toplam ihtiyaç olan 24 Kitaplık ve 29 Masa (küçük PC Masası)Koçtaş2tan satın alınarak "Bizimev"de ailelere teslim edildi.Montaj işlerinde ve yol göstermede teknik ekip yine iş başında idi.Örnek montaj yapılarak herkesin kendi evinde montaj zorluğu çekmemesi için gerekli açıklamalar yapıldı.
Çocuklar ve aileleri, ders çalışmada kolaylık sağlayacak masa ve kitaplıkları sevinçle teslim alarak,mutlu bir şekilde evlerine döndüler.
Sevgili Berna Bridge'e bu önemli ve değerli katkısı için çocuklar ve grup üyeleri adına içten teşekkürlerimizi sunuyoruz
Yılmaz Sekin