Etkinliklerimiz

Konak Belediyesi Kadın Konseyi Üyeleri

20 Ekim 2011 perşembe günü Izmir Konak Belediyesi Kadın Konseyi Meclis Üyeleri sayın Ayten Şenol başkanlığında "Bizim Ev"i zyaret ettiler.
Resimlerden de görüldüğü gibi 3 anne önceden tat testlerinden başarı ile geçmiş yemeklerini hazırlayarak servisi yaptılar.Yemek sunumu konusunda ilk kez bu tarzda yapılan servis başarı ile sonuçlandı.Bizlerle beraber sayımız 22 idi.
Kadın Konseyi Meclis Üyeleri yapılan çalışmaları yerinde görme ve anlatılanları izleme olanağı buldular.Zevkli ve hareketli geçen görüşmelerden sonra birlikte çalışma olanakları tartışıldı.İlk eylem olarak 27 anneyi 14 kasım'da Türkan Saylan salonunda sayın Ahmet Gürel'in "Atatürk" konulu sunumuna götürmek ve ardından Alsancak turu ve bir müze ziyareti yaptırma sözü verdiler.
Her ayın 3.perşembesi öğle yemeğinde bize geleceklerini bildirdiler ve ilişkilerimizin geliştirilmesi yolunda sürekli çaba sarfetmemiz konusunda fikir birliğine varıldı.
Emeklerinin karşılığını alan ve yeteneklerini sergileme olanağı bulan anneler mutluluk içinde bir sonraki yemeği planlamaya başladılar.

Seval Sekin