Menu
Your Cart

Evimiz Urla RSS Beslemesi

08 Mar19 Dünya Emekçi Kadınlar Günü Daveti
Derneği Gündoğdu 0 510
Bu sene “ Dünya Emekçi Kadınlar Gününde İnner Wheel Kulüpleri URLA'da “Gündoğdu Evimiz 4”e konuk oldular.Evimiz projesini tanımak, göçle gelmiş ailelerin kadınları ve çocukları için yaptıklarımızı yer..
18 Ara18 Mahalle Güzelbahçe desteği
Kisioglu Cahit 0 475
Mahalle Güzel bahçe Evimize sürpriz yaptı. Evimiz için hazırladığı büyük organizasyonla Evimize destek verdi. Çocuklarımızın küçücük yüreklerinden kocaman Teşekkürler aldı. Sevgili Dostlar; Çocuklarım..
11 Kas18 Bizim Bahçe de Garaj Sale'de - Urla Evimiz'e destek topluyoruz
Kisioglu Cahit 0 444
Urla Evimiz 4 olarak Bizim Bahçe de Garaj Sale'deyizRıfkıye Üstün..
29 Eki18 Cumhuriyet Bayramı Kutlaması 2018
0 522
Cumhuriyet Bayramımız kutlu olsun.Meltem Düzbastılar            ..
01 Eki18 Yönetim Kurulu'nun Ziyareti
Kisioglu Cahit 0 469
Gündoğdu Derneği Çağdaş Toplum Gönüllüleri Derneği Yönetim Kurulu Tüm Evlerimize yaptığı ziyareti Çarşamba günü  Urla Evimize yaptı.Öğretmenlerimizle tanıştıkları  toplantı çok verimli geçti.Ziyaretle..
01 Eyl18 Urla Evimiz 2018 yaz dönemi değerlendirmesi
Derneği Gündoğdu 0 490
Evimizin ders dönemi öğretmenleri ile yaz programı öğretmenlerimiz Evimizdebuluştu. Öğretmenlerimiz birbirini tanırken: Evimiz, çocuklarımız ve annelerimiz ile ilgili görüşlerini dile getirdi. Yaptıkl..
04 Mar18 Çocuk Festivali
Derneği Gündoğdu 0 639
Urla’nın tanınmış isimlerinden Sayın Mahmut TOLON;  Memleketi Akhisar Pınarcık köyünde “Köyün Çocukları” için geleneksel hale getirdiği “Çocuk Festivali ”ne bu sene “Gündoğdu Evimiz” çocuklarını davet..
23 Şub18 Mahalle Güzelbahçe'nin etkinliği
Kisioglu Cahit 0 606
Bu gün Urla Evimiz 4 Ailesi olarak; Mahalle Güzelbahçe'nin davetlisiydik."Sosyal  Sorumluluk" Projesi kapsamında yapılan organizasyondan Çocuklarımız ve Annelerimiz başta olmak üzere Evimiz Ailesi ola..
26 Oca18 Teşekkürler Urla’nın Güzel İnsanları.
Kisioglu Cahit 0 499
Dört senedir Urla Kent Konseyi üyelerine ücretsiz İngilizce dersi verirken, “Evimiz”i ve yaptıklarımızı da yakından izleyen ve her zaman yanımızda olan Sevgili Nilgün Göçük öğretmenimiz bu iki desteği..
17 Oca18 Bilimsev Ziyareti
Kisioglu Cahit 0 456
Urla’mız da  geçtiğimiz sene Ovacık’ta faaliyete geçen çocuklar için düşünülmüş Bilimsev ile başladık. Uygulamalı Atölye çalışmaları ile çocukları bilimselliğe hazırlayan Bilimsev de çocuklarımız Dino..
25 Ara17 Urla Evimiz Kermese Katılım
Kisioglu Cahit 0 483
URLA ITOKENT Sitesi yönetiminin Gundogdu Evimiz 4 için  düzenlediği,   Urla'li esnafın katkıları ve Urla Dostluk Derneğimiz üyelerinin minnetle ve hazirladiklari  "evimiz masası" ile katıldiklari Kerm..
Gösterilen: 1 ile 11 arası, toplam: 11 (1 Sayfa)