Menu
Your Cart

Gündoğdu Çağdaş Toplum Gönüllüleri Derneği Blogu - Proje RSS Beslemesi

23 Oca22 Gezgin Çocuklar, Ülkeler ve Oyunlar
Kisioglu Cahit 0 878
Buca Evimiz, "GEZGİN ÇOCUKLAR, GEZEN OYUNLAR" projesine başlıyor.Değerli Şeyda Şişman gönüllümüz/eğitmenimizden aldığımız uzun süreli proje tasarlanması ve uygulanması eğitiminden sonra Buca Evimiz ko..
23 Oca22 Ata Tohumundan Sağlıklı Gıdaya
Kisioglu Cahit 0 597
Naldöken Evimiz, "ATA TOHUMUNDAN SAĞLIKLI GIDAYA" projesine başladıDeğerli Şeyda Şişman gönüllümüz/eğitmenimizden aldığımız uzun süreli proje tasarlanması ve uygulanması eğitiminden sonra Naldöken Evi..
23 Oca22 Zeytinin Serüveni Projesi
Kisioglu Cahit 0 685
Çeşmealtı Evimiz, ZEYTİNİN SERÜVENİ projesine başlıyor.Değerli Şeyda Şişman gönüllümüz/eğitmenimizden aldığımız uzun süreli proje tasarlanması ve uygulanması eğitiminden sonra Çeşmealtı Evimiz koordin..
23 Oca22 Gıdaya Ulaşım Hibe Projesi
Editör Dernek 0 556
Derneğimizin akredite olduğu Global Giving Foundation'a sunduğumuz Gıdaya Ulaşım ile ilgili hibe Projemiz, çözüm ortağımız uluslararası firma vakfının ön incelemesinden geçerek yönetim kurulu onayına ..
15 Oca22 Evimiz Projesi
1 742
Evimiz ProjesiI - "EVİMİZ" PROJESİ ÖZETİÜlkeye, insanlığa ve çevreye hizmet etmek, sosyal dayanışmayı artırmak, toplumun uygar, kültürel, sosyal ve moral kalkınmasına etkin katkıda bulunmak amaçlarıyl..
Gösterilen: 1 ile 5 arası, toplam: 5 (1 Sayfa)