Bu gün Urla Evimiz 4 Ailesi olarak; Mahalle Güzelbahçe'nin davetlisiydik.
"Sosyal  Sorumluluk" Projesi kapsamında yapılan organizasyondan Çocuklarımız ve Annelerimiz başta olmak üzere Evimiz Ailesi olarak çok duygulanırken, çok güzel ağırlanıp,  güzel vakit geçirip, çok mutlu olduk. 
•Başında sanatkar arkadaşımız   Seniha Muşkara'nın olduğu Dikiş Grubu"nun hazırladığı  Kermesimiz, Annelerimizin güzel ikramları çok rağbet,  Aylin Aygün Ögretmenimizin Mandala, Yeşim Müderrisoğlu Öğretmenimizin Keçe  Atölye çalışmaları çok ilgi gördü. Çocuklarımızın "Atatürk ve Öğretmen"sunumları ile "Ata Tohumlar" Konuşuyor" takdimleri büyük bir beğeni ile izlendi.  Bu güzellikleri bize yaşatan Mahalle  Güzel bahçe ' nin Başta İşletme Müdürü Okan Tezkurtaran olmak üzere tüm ekibine, Sevgili sınıf arkadaşım Dilek Er koç ve sevgili Veysel Erkoç'a çocuklarımızın   tertemiz kalplerinden gelen mutluluklarını ve teşekkürlerimizi sunuyoruz.
Evlerimizin kurucusu  "Gündoğdu Çağdaş Toplum Gönüllüleri Derneği" Yönetim Kurulunun Sayın  Üyelerine bu özel günde bizimle birlikte oldukları için Urla Evimiz 4 Ailesi olara teşekkür ederiz.               
Tabiiki Evlerimizin olmazsa olmazı  sayın Öğretmenlerimiz tüm kadro öğrencilerinin yanındaydılar,bizi onurlandırdılar. Çocuklarımızın "Atatürk ve Öğretmen"sunumlarıyla  mutlu olurken kendilerine verdikleri  "Söz"ile gururlandılar.        
Urla Dostluk Derneği tarafından yürütülen Urla Evimiz 4 olarak  Bir "ilk" i yaşadıgimız bu anlamlı günde yanımızda olan tüm misafirlerimize ve Üyelerimizden;Zerrin -Cezmi Gürsoy ve Yasemin-Ayhan Acar çiftlerine,  Benal Nerad,Hülya  Funda, Gülgen Kök' e Evimiz Yönetim Kurulu olarak teşekkür ediyoruz.

Meltem Düzbastılar