Dört senedir Urla Kent Konseyi üyelerine ücretsiz İngilizce dersi verirken, “Evimiz”i ve yaptıklarımızı da yakından izleyen ve her zaman yanımızda olan Sevgili Nilgün Göçük öğretmenimiz bu iki desteği bir araya getirmeye karar vermiş.

Anadolu Liseleri kursları için; Bal 92 grubu gönüllülerimiz ve Değişim Dershanesinin desteğini aldığımız, hepsi de Anadolu Liselerini kazanan Çocuklarımızın okul ulaşım ücretlerini karşılamayı görev edinmiş.

 

Çocuklarımız adına Urla Dostluk Derneği’nin “Teşekkür Belgesi’ni  ilettiğimiz Sevgili Nilgün Göçük Şöyle sesleniyor. Ne güzel bir jest. Gönüllü olarak 4 yıldır devam eden Kent Konseyindeki İngilizce dersime katılan yüreği güzel insanların katkılarıyla 4 öğrencinin eğitimine destek veriyoruz. Hepinizin adına aldım bu teşekkürü. Derse katılmayıp destek vermek isteyen olursa da canı gönülden kabulümüzdür! İki  çalışkan başarılı öğrenci için destek arayışındayım. Miktar önemli değil damlaya damlaya göl oluyor. Teşekkürler sevgili duyarlı öğrencilerim, dostluk derneği üyeleri ve urla evimiz 4 yetkilileri.”

 

Sevgili Nilgün Öğretmenimizin bu mutluluk teşekkürüne çocuklarımız da yüzlerindeki umut dolu gülümsemeleriyle teşekkür ediyor.

Teşekkürler Sevgili Öğretmenimiz… Teşekkürler Urla’nın Güzel İnsanları.